+32 475 73 58 77 info@elektriciteit-steen.be

Contactgegevens

De Arend 5,

8210 Zedelgem

Zaakvoerder

Geert Steen
+32 475 73 58 77
geert@elektriciteit-steen.be

Ria Degrauwe
+32 478 44 72 01
ria@elektriciteit-steen.be

Laurens Steen
+ 32 497 411 774
laurens@elektriciteit-steen.be


Projectleiders:

Delphine Steen
+32 497 41 18 26
delphine@elektriciteit-steen.be

Tsarina Vandekerckhove
+32 478 23 42 69
tsarina@elektriciteit-steen.be

Kristof Ballière
+32 496 50 81 14
kristof@elektriciteit-steen.be


Facturatie

facturatie@elektriciteit-steen.be


TL Steen (Zonnepanelen)

Laurens Steen
+ 32 497 411 774
laurens@elektriciteit-steen.be

Thibault Steen
+ 32 497 411 829
thibault@tlsteen.be


Heeft u een opmerking, een vraag of een probleem? Aarzel niet om contact op te nemen met ons! U kunt met ons telefonisch of per e-mail (info@elektriciteit-steen.be) contact opnemen.